fbpx

Maurizio Sarri nuk është më trajner i Juventusit. ”Zonja e Vjetër’ e shkarkoi nga puna trajnerin Sarri, një ditë pasi Juventusi u eliminua 1.8 e finales së Ligës së Kampionëve përball francezëve të Lionit.

Maurisio Poketinjo është kandidati më serioz për të marrë drejtimin e skuadrës italiane, gjersa është aktualisht është i papunë. Trajner argjentinasi u shkarkua nga Totenhami në fund të vitit të kaluar, dhe që nga ajo kohë është pa asnjë angazhim.

Shpërndaj me

Loading...