Leze Qena, ikona e teatrit dhe televizionit, ka ndërruar jetë në moshën 85-vjeçare. Informacioni tashmë është konfirmuar nga mediat në Kosovë.

Ajo njihet për rolin e saj të gjyshes në serialin televiziv “Familja moderne”, “Mahmutovitët dhe Rexhepovitët”.

Shpërndaj me

Loading...