fbpx

Këngëtarja e njohur Shakira prej vitesh është në një lidhje dashurie me futbollistin Gerard Pique. Jo vetëm kaq por ata janë bërë edhe prindër pasi kanë mirëpritur në jetë dy fëmijë Milan dhe Sasha, ndonëse ende nuk e kanë kurorëzuar në martesë marrëdhënien e tyre. Dhe ka një arsye përse:

Ka qenë Shakira ajo që ka treguar se përse ajo nuk ka dëshirë të martohet dhe të realizojë një dasmë me Pique duke thënë se: “Martesa më tremb shumë. Nuk dua të më shikojë si grua. Preferoj të më shikoj si e dashura. Pak a shumë si një ‘frut i ndaluar’ ka shpjeguar Shakira.

Ajo ka folur edhe për momentet e para të njohjes me Pique duke treguar se ajo nuk ka qenë njohëse dhe tifoze e futbollit por se nuk e dinte se kush ishte në të vërtetë ai.

‘Unë nuk kam qënë ndonjëherë tifoze futbollli kështu që në fillim nuk e dija se kush ishte Pique. Por kur e pashë në video mendova: Ky djalë qenka shumë i bukur’. Dhe më vonë dikush vendosi dhe na prezantoi.

Shpërndaj me

Loading...