fbpx

Karlo Ançelotti zejën e trajnerit mund ta ushtrojë në Premier Ligë. Italiani është në radarin e Arsenalit dhe Evertonit, të cilit janë në kërkim të një trajneri. Të dy skuadrat italiane së fundi kanë shkarkuar trajnerët që kanë pasur, teksa Ançeloti njëjtë ka humbur punën te Napoli. Raportohet se përfaqësuesit e Ançelottit kanë fluturar drejt Londrës për të diskutuar me Evertonin dhe Arsenalin. Premier Liga nuk është një kampionat i panjohur për Ançelotin, që në të kaluarën ka drejtuar skuadrën e Çellsit.

Shpërndaj me

Loading...