Artistja shqiptare me famë botërorë Bebe Rexha mori lajmin më të bukur të karrierës së saj ku kënga ‘Meant to Be’ në bashkëpunim me Florida Georgia Lina u shpall kënga e dekadës në zhanrin country. Kjo këngë është publikuar para dy viteve dhe numëron mbi 50 milion klikime në Youtube por tashmë ka një trofe të rëndësishëm atë të këngës së dekadës. Artistja u shpreh e lumtur që i është dhënë ky vlerësim dhe faleminderon fansat sidomos ato të zhanrit country për mbështetjen e dhënë gjatë gjithë karrierës.

Shpërndaj me

Loading...