fbpx

Këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima, ka ndarë së fundmi disa video “Tik Tok-u”, ku në sfond dëgjohet kënga e saj “Amelia”. Kjo këngë duket se është kthyer në hitin e “Tik Tok-ut”, pasi njerëz nga e gjithë bota po e dëgjojnë dhe po kërcejnë me ritmet e saj.

Kjo duket se ka bërë mjaft të lumtur Besën, e cila shkruan krahas videove: “Amelia po thyen rekorde në Tik Tok. Këto video nga e gjithë bota më sjellin kaq shumë lumturi. Faleminderit”. “Amelia”, bashkëpunimi i Besës me këngëtarin e huaj Mattyas është publikuar 5 vite më parë dhe ka më shumë se 9 milionë klikime.

 

View this post on Instagram

 

AMELIA is breaking records on Tik-Tok! 🤭💥 These videos from all over the world bring me so much happiness! ☺️Thank you ❣️

A post shared by BΞSΛ (@besaofficial) on

Shpërndaj me

Loading...