Justin Bieber dhe gruaja e tij Hailey Bieber dolën rrugëve të Hollywoodit për të kërkuar dyqane për pemë Krishtlindje. Por mediat që ndiqnin çiftin vunë re pamjen e çuditshme të Justin Bieber që sipas tyre nuk ishte në rregull si herë të tjera. Të veshur të dy me bluza të mëdha e të zeza, Justin dhe partnerja e tij ndaloheshin nga fansat për të bërë foto, por këngëtari kanadez nuk dukej mirë në fytyrën e tij, duke aluduar kështu që diçka nuk shkon mirë për këngëtarin.

Me gjithë këto aludime, Justin nuk ka reaguar fare ndërkohë që Haley ka postuar më pas pyetje në instagram se ku mund të gjejnë zbukurime të tjera për pemën e tyre.

Shpërndaj me

Loading...