Vera nuk do quhej e zjarrtë nëse Kida dhe Ermali nuk do sillnin projekte të reja muzikore.

Pas projektit muzikor me Lyrical Son “Deja vu”, Kida filloi verën me bashkëpunime.

Ka gjashtë muaj nga projekti i fundit i Ermal Fejzullahut “Zanati i vjetër”, këngë kjo e cila është baladë dhe trajton vuajtjen e një mashkulli pas tradhtisë. E si duket ai ka marrë kohën të punojë për një projekt të ri, që dëgjuesit të shijojnë verën me tingujt ritmik të Ermalit.

Kësaj radhe, Ermali dhe Kida bëhen dyshe për herë të dytë pas “Mi Amore” dhe po sjellin një projekt të ri e që vetëm nga tingujt e parë kjo këngë do na krijojë varësi.

Ermali dhe Kida, të dy postuan në Instagram që të paralajmëronin ndjekësit për bashkëpunimin e tyre që do të publikohet së shpejti./Prive

View this post on Instagram

Kida ft Ermal Fejzullahu – n’Tela @kida 💥💥

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on

Shpërndaj me

Loading...