fbpx

Portieri kilian, Klaudio Bravo, do të largohet nga ‘Etihad Stadium’ pas fundit të këtij sezoni. Emri i portierit të Man. Siti, tash e disa javë lidhet me një transferim të mundshëm në Superligën e Turqisë, te skuadra e Beshiktashit. Sipas mediave, skuadra turke, është shumë afër të finalizojnë marrëveshjen me portierin kilian, pasi që negociatat janë në fazën finale. Ajo që është në qendër të vëmendjes është koha e kontratës dhe paga.

Shpërndaj me

Loading...