Komuna e Gostivarit ka mbajtur ceremoninë komomerative në nder të viktimave të aksidentit tragjik që u mori jetën 14 viktimave. Ndërkaq Komuna e Gostivarit ka ulur dhe flamujt në gjysmështizë.

Shpërndaj me

Loading...