Një femër është arrestuar në Viti, pasi që gjatë kontrollimit të saj i është gjetur dhe konfiskuar substancë narkotike e llojit marihuanë me peshë 2.3 gram.

Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje./KosovaPress/

Shpërndaj me

Loading...