fbpx

Kombëtarja e Kosovës do të paraqitet me fanella speciale kundër Çekisë në Plzen. Kompania ’14 Fourteen’ ka përgatitur fanella speciale për ndeshjen Çeki – Kosovë, shkruan lajmi.net. Kjo kompani ditë më parë ka njoftuar për edicionin special të fanellave të reja të Kosovës, që do të vishen nga lojtarët në Çeki. Ndeshja mes Çekisë dhe Kosovës e vlefshme për Euro 2020, fillon nga ora 20:45.

Shpërndaj me

Loading...