fbpx

Loredana së fundmi po qëndron në Vienë përshkak të koncerteve të saj dhe ka ndarë gjatë gjithë kohës në instagram foto nga rrugëtimi me fansat.

Por së fundmi një fotografi pranë një vaske ka bërë bujë duke u komentuar. Në të shfaqet këngëtarja brenda vaskës dhe një person që qëndron i ulur me kurriz të kthyer duke e fshehur identitetin.

Nuk dihet ende se kush është personi përballë, por supozojmë se nuk është Mozzik pasi çifti tashmë janë të ndarë dhe nuk takohen me njëri tjetrin.

Shpërndaj me

Loading...