fbpx

Ajo është një nga njerëzit më me ndikim në botë dhe sigurisht që në daljet publike të saj siguria është maksimale. Kylie Jenner rrethohet nga tre truproja në çdo dalje të saj duke u kujdesur kështu që ajo mos të sulmohet apo shqetësohet nga fansat dhe ndjekësit e shumtë.

Shuma që shpenzon Kylie për sigurinë e saj kalon shifrën  e 300 000 dollarëve dhe kjo gjë ka habitur edhe mamanë e saj Kris Jenner, por që e mirëkupton pasi vajzat e saj më parë kanë qenë cak i sulmeve dhe kërcënimeve të shumta nga fansat e fiksuar.

Shpërndaj me

Loading...