fbpx

Një foto e ekos së bebit të Sarës dhe Ledrit, e emocionoi shumë këtë të fundit i cili nuk ka mundur të rezistojë pa shkruar dy fjalë. “Jom ka des sytë me t’i pa”, ishin fjalët e veçanta të reperit.  Mirëpo këto fjalë duken se lidhen edhe me projektin më të fundit të reperit, i cili do të publikohet në datën 10 tetor.

Ky është një dedikim për të voglën që nuk ka ardhur ende në jetë dhe ndjekësit e cilësojnë si një nga projektet e tij më të mira. Të njëjtën gjë mendon edhe Sara Hoxha.”Kënga më e mirë e jotja najher”, shkruan ndjeksi të cilit Sara ia kthen: “Kështu mendoj edhe unë”.

Vogëlushen duket se përveç prindërve po e presin me padurim edhe fansat e dyshes.

 

View this post on Instagram

 

jom ka des syt me ti pa

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Shpërndaj me

Loading...