fbpx

Skuadra e Lejkersit nuk kanë arritur të sigurojnë edhe matematikisht pozitën e parë në Konferencën e Perëndimit, pasi që është mposhtur nga Toronto Raptors, me rezultatin 107:92. LeBron Xhejms shënoi 20 pikë, për të shtuar edhe 10 kërcime, 5 asistime dhe një bllokim, ndërsa Entoni Davis regjistroi 14 pikë. Te Toronto më i miri ishte Kajll LLauri, me 33 pikë, 14 kërcime dhe 6 asiste.Tani Los Anxhelos Lejkers duhet të presin akoma për një fitore, që i siguron pozitën e parë në Konferencën e Perëndimit.

Shpërndaj me

Loading...