Zlatan Ibrahimoviç është lënduar gjatë stërvitjeve me futbollistët e tjerë të Milanit dhe rrezikon që të mbyll sezonin ende pa të restaruar. “Sky Sport Italia” konfirmoi lajmin  duek shtuar se bëhet fjalë për një lëndim serioz që mund të mbyll para kohe karrierën e yllit suedez te Milani.

Lloji i lëndimit nuk është bërë akoma i ditur nga skuadra apo mediet italiane, por duket të jetë mjaftueshëm serioz nga pamja e parë nga stërvitjet. Lojtari ka kaluar kohën e pandemisë në Suedi, ku edhe u aktivizua në një ndeshje miqësore.

Shpërndaj me

Loading...