Në orën 12:00 nis në Nyon të Zvicrës ceremonia e hedhjes së shortit për fazën e çerekfinaleve në Ligën e Kampionëve.

Ekipet e kualifikuara në këtë fazë janë:

Ajax, Barcelona, Juventus, Liverpool, Manchester City, Manchester United, Porto, Tottenham.

Ndeshjet e para çerekfinale luhen më 9 dhe 10 prill, ndërsa ato të kthimit më 16 dhe 17 prill.

Nëse nuk ju hapet video, mund ta shikoni duke klikuar KËTU.

Shpërndaj me

Loading...