fbpx

UEFA ka bërë të ditur emrat e tre futbollistëve që do të garojnë për çmimin e ‘Lojtarit të Vitit’ në Evropë.

Të nominuarit janë: Robert Levandovski e Manuel Nojer nga radhët e kampionit Bajern Munihut dhe Kevin De Brujne i Man. Sitit.

Çmimet e UEFA do të ndahen në ceremoninë e shortit të Ligës së Kampionëve, që mbahet më 1 tetor.

Shpërndaj me

Loading...