fbpx

Është zbuluar më në fund arsyeja e zhdukjes papritur dhe rikthimit të befasishëm të Loredana Zefit në Instagram.

Reperja ka përgatitur një super album të ri që titullohet Medusa dhe është gati të rikthehet më fuqishëm se kurrë me hite të reja.

Lajmin e ka dhënë faqja Modus Mio në Instagram, e cila shkruan se Loredana është rikhtyer për të mbrojtur fronin e saj:

“Mbretëresha Lori është rikthyer për të mbrojtur fronin e saj. Më në fund me një album të ri Medusa që do të lancohet në 11 dhjetor. Cover-in mund ta shohim në fillim”.

Vetë Loredana e cila u rikthye në Instagram sot, që pas 10 shtatorit kur mbylli gjithçka, refuzoi të tregojë surprizën duke thënë se nuk i takon asaj.

Largimi pra e paska një arsye të madhe dhe me siguri Lori është duke festuar tani me miqtë e saj!

Shpërndaj me

Loading...