fbpx

Kohëve të fundit, trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha, ka marrë vëmendjen e të gjithëve me linjat trupore që mund të themi se kanë arritur perfeksionin.

Tani, Lori është tepër elegante dhe e tonifikuar, ndaj gjinia femërore s’ka si të mos e ketë “zili”.

Por, për trupin e ëndrrave duhet shumë punë dhe vullnet, siç ka treguar edhe vetë Lori.

Përveç palestrës, të cilën e ushtron 5 herë në javë, ajo ndjek edhe një regjim të kontrolluar ushqimor, për të mos e kaluar masën e kalorive që merr.

Për herë të parë në Instagram, Lori ka ndarë me ndjekësit çfarë gatuan pas palestrës dhe është një pjatë e ideuar nga vetë ajo.

Çfarë na bëri përshtypje është sasia tepër e vogël e ushqimit që Lori konsumon dhe jo të gjithë ia dalin të mjaftohen me aq.

Por kjo punë do durim dhe Lori e ka kuptuar këtë!

Shpërndaj me

Loading...