fbpx

Skuadra e Mançester Sitit është interesuar që të sigurojnë shërbimet e yllit të Barcelonës, Ousmane Dembele, për të përforcuar krahët ofensivë. ‘El Desmarque’ shkruan se zyrtarë të Mançester Sitit janë takuar me përfaqësues të Ousmane Dembele. Reprezentuesi francez është lidhur me një largim nga ‘Camp Nou’ për tash e disa kohë, me PSZH dhe Çellsi si destinacione të mundshme. Mbetet të shihet se cila do të jetë e ardhmja e lojtarit. Francezi është shprehur se dëshiron të garojë për vendin e tij në formacionin katalan.

Shpërndaj me

Loading...