Loredana Zefi ka publikuar në instagramin e saj dy trofe që kanë ardhur për këngët e saj, një ndër to edhe ‘Bonye&Clyde’, këngë të cilën e ka realizuar me ish bashkëshortin e saj Mozzik. Ajo është gëzuar këtij suksesi duke e ndarë me fansat në rrjete sociale, ndërkohë Mozzik nuk ka reaguar gjë, pasi është ende duke e shijuar suksesin e këngës së tij më të fundit ‘Dhelpër Dinake’.

Dyshja e famshme që kanë dhe një vajzë së bashku i dhanë fund marëdhënies së tyre, por Loredana herë pas here ka ngacmuar Mozzik publikisht. E bën për të tërhequr vëmendjen apo se dëshiron të rikthejë kohët e vjetra, kjo na mbetet ta shikojmë në vazhdim.

Shpërndaj me

Loading...