fbpx

Amir Rrahmani ka braktisur pushimet e tij të verës, teksa ndodhej në Greqi, duke u ngjitur te avioni me destinacion Milano, ku ka arritur dhe tashmë do të niset drejt Veronës, ku e presin vizitat mjekësore me Hellas Verona dhe pastaj firma mbi kontratë për 3 vitet e ardhshme. Dinamo e Zagrebit do të përfitojë 2,1 mln euro për këtë transferim, ndërsa Rrahmani shoqërohej nga agjenti i tij, Nussi Jashar. (Foto: Skyssport)

Shpërndaj me

Loading...