Vetëm pak orë më parë, Dafina Zeqiri, Ledri Vula dhe Lumi B lançuan këngën që kishin paralajmëruar prej disa ditësh.

“Aman” është tani në youtube dhe bëni mirë t’i hidhni një sy! Videoklipi me motive tropikale të jep një tjetër energji dhe Dafina mori të gjithë vëmendjen me pamjen e saj!

Gjithashtu Ledri dhe Lumi janë kombinuar me njëri-tjetrin dhe duken kaq cool! Në minutat e para të publikimit, në videoklip kanë vërshuar klikimet e pëlqimet, duke kapur mijëra të tilla.

Shpërndaj me

Loading...