fbpx

Në prag të sfidës PSZH-Atalanta, mediat franceze zbulojnë foramcionin e parë të kampionit në Francë.  Sipas “RMC Sport”, Tomas Tushel ka njoftuar 11 futbollistët që do të zbresin në fushë këtë mbrëmje kundër Atalanta.

Do të ketë hapësirë ​​për Kimpembe në qendër të mbrojtjes me Markinjosin, duke përparuar në mesfushë. Herrera fiton balotazhin me Paredes për të zëvendësuar Veratin. Përpara Icardi mbështetur nga Nejmar dhe Sarabia. Mbappe vetëm në stol!

PSZH: Keylor Navas; Kehrer, Thiago Silva, Kimpembe, Bernat; Herrera, Marquinhos, Gueye; Sarabia, Icardi, Neymar.

Shpërndaj me

Loading...