Sipas asaj që shkruan “Gianluca di Marzio”, Milani i Maldinit dhe Bobanit, ka nisur kontaktet me mbrojtësin e Liverpulit, Dejan Lovren. Ai ka kontratë deri në vitin 2021 me Liverpulin dhe “kuqezinjtë” po informohen për koston e operacionit: kartonin dhe rrogën e tij. Mund të jetë një blerje me përvojë për t’u vendosur pranë Romanjolit, shkruan “Gianluca di Marzio”.

Shpërndaj me

Loading...