Këngëtarja e njohur, Miley Cyrus, është në lidhje të dashurisë me Kaitlynn Carter. Ato janë të dashuruara më shumë se kurrë ndaj njëra-tjetrës.

Këtë herë ato morën vëmendjen e të tjerëve me veshjet e tyre. Cyrius dhe Carter u veshën njësoj me kostume ngjyrë të zezë.

Ato një natë më parë morën pjesë në sfilatën e dizenjuesit Tom Ford.

Shpërndaj me

Loading...