fbpx

Është duke u zhvilluar ndeshja mes Bayernit dhe Werder Bremenit.
Werder Bremen ka shënuar golin e parë në ndeshje ndaj Bayernit.
Golin e ka shënuar mesfushori i Kosovës, Milot Rashica, ky gol erdhi në minutën e 24-të, nga afro 18 metra distancë.

Është ky goli i 9-të këtë edicion për futbollistin kosovar te skuadra gjermane. Kurse, numëron edhe katër asistime.

Shpërndaj me

Loading...