Këngëtarja kosovare, Mimoza Shkodra, ka ndarë me fansat fotografi të cilat nuk jemi mësuar t’i shohim shpesh.

Mimoza Shkodra ka pozuar me bikini buzë deti, si çdo femër, por publiku nuk është mësuar ta shoh Mimozën në këtë mënyrë. Linjat e saja trupore duken perfekt dhe ajo po duket shumë e lumtur.

Shpërndaj me

Loading...