VMRO-DPMNE-ja vazhdon fushatën duke kërkuar projektet e premtuara nga Qeveria. Kandidati për deputet Vllado Misajllovski sot kërkoi nga Qeveria llogari për Qendrën e re Klinike dhe dëshmi për 500 km rrugë të asfaltuara. Misajllovski deklaroi se çdo premtim i LSDM-së është vetëm imagjinatë.

Shpërndaj me

Loading...