fbpx

Mjeshtri i Madh, aktori I humorit Gëzim Kruja nuk gjendet në gjendje shëndetësore të mirë dhe është shtruar në spital. Në një gjendje jo të mirë dhe i harruar nga të gjithë ai është surprizuar nga kolegu i tij, Zef Deda, vizita e të cilit e ka përlotur, aktorin që nuk mund të flasë mire tashmë për shkak të gjendjes shëndetësore.

Aktori Gëzim Kruja ka mbushur 80 vjeç dhe gjatë gjithë kësaj kohë ka luajtur mbi 1000 role dhe ka shkruajtur mbi 20 komedi .

Shpërndaj me

Loading...