Медицински техничар од Сан Франциско на социјалните мрежи сподели лични фотографии од времето пред и после неговото прележување на коронавирусот.

Забележително е губењето на телесната маса кое е присутно кај ова медицинско лице, објави Си-Ен-Ен.

Shpërndaj me

Loading...