Денеска околу пладне Регулаторната комисија за енергетика ќе ги соопшти новите цени на горивата.

Неделава што измина нафтените деривати се точеа по цени поевтини за 1, односно за 1,5 денар во однос на ценовникот претходно.

Shpërndaj me

Loading...