fbpx

Напаѓачот на Интер, Ромелу Лукаку ја сумираше сезоната во Серија А.

– Сезоната заврши, но ние сè уште сме во процес на трасирање на вистинскиот пат. Ви благодарам за поддршката на нашиот тим во текот на целата сезона. За сите нас, вие момци бевте одлични. Секој ден би давал максимум за вас, им се обрати Лукаку на фановите на Интер преку Инстаграм.

 

Shpërndaj me

Loading...