Ѕвездата на фудбалскиот клуб Барселона реагираше по обвинувањата кон неговиот колега од тимот на ПСЖ, Нејмар да Силва, дека полово нападнал и се степал со манекенка во хотелска соба во Париз.

Преку својот твитер профил Аргентинецот во дресот на Барса наведува дека девојката која го обвинува Нејмар е всушност „психопат“!


На повеќе платформи на интеренет денеска се појави видео материјал во кој се гледаат спорните моменти во хотелската соба.

Shpërndaj me

Loading...