fbpx

Специјалното јавно обвинителство за денеска најави конференција за новинари. Настанот е закажан за во 12:00 часот, а очекувањата се дека тимот на Катица јанева ќе претстави нов случај.

Последната прес-конференција СЈО ја одржа на 18 ноември лани, кога го презентираше случајот „Таргет“.

Shpërndaj me

Loading...