fbpx

Попладнево кај скопската болница „Св. Наум Охридски“ дошло до нарушување на јавниот ред и мир, по физичка пресметка  од страна на револтирани членови на семејство при претходно случена сообраќајна незгода, во која според првични сознанија било удрено дете.

Од страна на екипи од СВР Скопје излезено е на лице место и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Shpërndaj me

Loading...