Џина Стјуарт (47) која ја нарекуваат „најсекси бабичка“, повторно  ги возбуди своите фанови од друштвените мрежи објавувајќи најава за својот новогодишен календар.

Џина позира облечена само со капа на Дедо Мраз и по некое парче облека…ако така би можело  да се нарече панделката што ја врзала преку градите…

Shpërndaj me

Loading...