Тешка сообраќајна несреќа изутринава се случи на крстосницата на булеварот Крсте Мисирков кај трговскиот центар Мавровка во Скопје. Во моментов сообраќајот се одвива отежнато бидејќи едната коловозна лента е блокирана. Секој момент се очекува пристугнување на увидна екипа од МВР.

 

 

Shpërndaj me

Loading...