fbpx

Mohamed Sallah arriti që më në fund të shënojë gol ndaj Mançester Junajtedit dhe me këtë regjistroi skuadrën e 23 në Premier Ligës, ndaj të cilave ka shnwuar nw sfidat e Premier Ligës. Në listën e sulmuesit nga Egjipti kanë mbetur Suonsi dhe Aston Villa. Ndaj këtyre të fundit do të ketë edhe një rast tjetër, pasi përballen edhe njëherë në këtë sezon. Mirëpo për gol ndaj Suonsit duhet të pret një kohë tjetër, pasi që kjo skuadër garon në rangun më të ultë nga Premier Liga.

Shpërndaj me

Loading...