Çasti i frikshëm u kap nga një kamerë e sigurisë e një shtëpie përgjatë rrugës në qendër te qytetit Afyonkarahisar të Turqisë.

Në pamje shihet rrufeja e cila bie si flakë dhe godet ne afërsi te kalimtarit i cili ishte duke ecur ne rrugë.

Goditja e rrufesë shkaktoi lëndime të rënda tek një person, fatmirësisht aty nuk qëlluan kalimtarët të tjerë.

Shpërndaj me

Loading...