fbpx

Morena Taraku i ka dedikuar fjalë emocionuese babait. Morena Taraku ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaq dorën e saj dhe të babait.

Teksa po shtrëngonin duart babë e bijë, këngëtarja shkroi fjalët “Dashuria e jetës sime, babai”.

Për ndryshe, Morena po ndan jetën mes Kosovës dhe Turqisë, teksa po punon edhe me emra të huaj për projektet e reja.

Kujtojmë se kënga e fundit nga Morena Taraku është “Swag”, të cilës ia ka bashkëngjitur edhe videoklipin.

Shpërndaj me

Loading...