Ashtu si shumë këngëtarë tjerë sot, edhe Mozzik erdhi me një këngë të re. Reperi zgjodhi ditën e të dashuruarve për t’i thënë një herë e mirë “mirupafshim” dashurisë së tij të vjetër.

Projekti i tij muzikor është në gjermanisht dhe mban titullin “Auf Wiedersehen’”, “Mirupafshim” në shqip.

Në tekstin e këngës Mozzik kërkon shpjegim ndaj personit që e ka lënduar dhe thotë se e vret fakti që mendon çdo ditë se me kë fle dhe kë puth.

Mozzik dhe Loredana i dhanë fund lidhjes së tyre disa muaj më parë dhe duket se marrëdhënia e tyre nuk është shumë e mirë.

 

Shpërndaj me

Loading...