fbpx

Reperi Mozzik ka publikuar këngën e tij më të re ‘Dhelpër Dinake’ gjatë mbrëmjes, por diskutimi për klipin e këngën vazhdojnë edhe sot. Kënga më e fundit e tij erdhi pas ndarjes nga Loredana dhe fansat mendojnë që këngëtari i’a ka kushtuar pikërisht ish gruas së tij.

Më parë Mozzik u shpreh për mediat se kjo këngë nuk është dedikim por sipas komenteve në rrjete socialeve ndjekësit e tij nuk janë të bindur për këtë gjë.

Gjithsesi kënga është mirëpritur deri më tani duke u klikuar me qindra mijë herë dhe pritet të jetë një hit në ditët në vazhdim.

Shpërndaj me

Loading...