fbpx

Skuadra e Shkëndijës do të shtrojë formacionin më të fortë ndaj Toetnhamit të Hoze Murinjos, që ka lënë në pankinë, Hari Kejnin dhe portiere Hugo Loris.

Në portën e kuqezinjëve është Zahov, para katërshes së mbrojtjes, Bejtullai, Paviç, Krivak  dhe Murati. Në mesfushë janë Dita, Ahmedi, Totre , para dyshes Nafiu dhe Doriev, ndërsa më afër portës kundërshtare do të jetë Besart Ibraimi.

Hoze Murinjo shtroi ekipin në këtë formacion: Hart, Dejvis, Aldervillde, Sançez, Orie, Ndombele, Vinks, Bervajn, Son, Ali dhe Lamella.

Shpërndaj me

Loading...