fbpx

Për shkak të kalendarit të ngarkuar të ndeshjeve dhe me qëllim që të mbrohen nga pandemia “Covid 19”, mediat britanike shkruajnë se ekspedita e Totenhamit, do të qëndrojë vetëm 24 orë në Shkup. Murinjo, Son, Kejn dhe yjet e tjera të Totenhamit, të cilët do të jenë përball Shkëndijës në raundin e tretë të Ligës Evropa, gjatë ditës së enjte në Shkup, stërvitjen e fundit do të zhvillojnë në kampin e tyre në Londër, ku Murinjo do të zhvillojë pres konferencën.

Të mërkurën pasdite do të zbarkojë ekspedita e Totenhamit në Shkup, pas së cilës do të drejtohen te hoteli, prej ku do të dalin të nesërmen për sfidën me Shkëndijën në orën 20.00 në stadiumin “Todor Proeski”.

Shpërndaj me

Loading...