fbpx

I shohim thuajse gjithonë të kuruar e nën kujdesin e make up artistëve personal, e ndaj nëse do t’i shihni imazhet e shumë vajzave të njohura në disa raste as nuk do t’i njihnim ato.

Nga Adele dhe personazhe tjera, ja si duken disa prej vajzave të famshme me dhe pa make up.

Shpërndaj me

Loading...