Barcelona nuk po përjeton një moment të mirë sa i përket dëmtimeve, por në stërvitjen e ditës së sotme kanë ardhur lajme të mira. Lionel Messi është stërvitur me shokët e ekipit pas dëmtimit dhe surpriza më e madhe quhet Ansu Fati, që është bashkuar me ekipin e parë. Talenti i datëlindjes 2002, xhevahiri i kanterës së Barcelonas, pra “La Masia”, mund të grumbullohet për ndeshjet e rradhës, duke nisur nga Barcelona-Betis.

Shpërndaj me

Loading...