Revista ‘People’ ka renditur Jennifer Garner si gruan më të bukur të vitit 2019.

47 vjeçarja që është edhe nënë e 3 fëmijëve me aktorin Ben Affleck është shprehur se nuk e konsideron vetën tërheqëse dhe ana fizike për të nuk ka asnjë rendësi me krahasim me karrierën dhe jetën familjare.

“Garner ka ditur të balancojë karrierën e saj, familjen dhe impenjimet sociale”, ka arsyetuar përzgjedhjen revista ‘People’.

Kjo revistë i ka dedikuar Jennifer Garner kopertinën në një edicion të veçantë.

Shpërndaj me

Loading...